top of page
BG 23_edited.jpg

מתעדים את הצמיחה שלכם
 

צילום תהליכים של בנייה בזמן אמת

צילום תהליכי בנייה

TAKE ONE הפקות מתמחה בין היתר גם בתחום של תיעוד ומעקב אחר תהליכי הבנייה באתרי בנייה. החל משלב היסודות ועד לגמר העבודה, החברה מספקת שירותי מעקב אחר תהליך הבנייה ותיעוד מדויק של שלבי הבנייה, תוך שימוש במערכות צילום Time lapse חכמות וייחודיות, הממוקמות באתר הלקוח והמתעדות את שלבי הבנייה של פרויקטים משמעותיים לאורך חודשים ושנים.

צילום בנייה בטכנולוגיית Time lapse הוא כלי שיווק רב עוצמה עבור עסקים בתחום ההפקה והנדל"ן. הוא מאפשר לכם לעקוב אחר יעילות העבודה באתר, לוודא שהפרויקט מתקדם על פי לוח הזמנים והתקציב, להציג את הפרויקטים שלכם בצורה ייחודית ומרתקת, ובכך להרשים לקוחות פוטנציאליים ולהמחיש את קצב התקדמות העבודה ללקוחות קיימים. עם טכנולוגיית Time lapse, אתם יכולים ליצור נרטיב ויזואלי משכנע שמספר את סיפור העבודה שלכם מתחילתו ועד סופו.

 

חברתנו נותנת מענה לביקוש הגובר לצילום Time lapse מסחרי ומציעה שירותי צילום תהליכי בנייה בטכנולוגיית Time lapse ברמה הגבוהה ביותר עם ציוד צילום מקצועי וניסיון של מעל 20 שנה בתחום הפקות הווידאו.

TIME LAPSE
 

אבולוציה דיגיטלית

Time lapse היא טכנולוגיית צילום שבה מצולם רצף של תמונות סטילס של אותו פריים במרווחי זמן קבועים לאורך זמן, שלאחריה נעשית עריכה של כל רצף התמונות במהירות לסרטון קצר יותר. טכניקה זו מאפשרת לראות את ההתפתחות של סדרת אירועים לאורך תקופה ארוכה בזמן קצר יותר.

 

הצוות שלנו מתמחה בצילומי Time lapse מקצועיים של פרויקטים בכל סדר גודל, מקצרים ועד ארוכים ולכל מטרה. אנו מציעים מגוון רחב של טכניקות צילום, כולל רחפנים, מצלמות וידאו, מצלמות 360 מעלות ומצלמות בנייה ייעודיות.

ממשק משתמש

אנו עובדים בתיאום מלא עם הלקוחות שלנו כדי לתכנן את הצילום בצורה הטובה והמתאימה ביותר. אנו לוקחים בחשבון את הצרכים והמטרות של הפרויקט, כדי להבטיח שתקבלו את התוצרים הטובים ביותר. לאחר שלב הצילום, אנו עוברים לשלב של עריכה מקצועית. אנו משתמשים בטכניקות מתקדמות כדי להבטיח שהסרטון שלכם יהיה מושלם. התוצרים שלנו הם סרטוני Time lapse מרשימים, שאי אפשר להישאר אדישים אליהם. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות צילום Time lapse, כדי להתאים לכל צורך ולכל תקציב.

ליווי על ידי צוות צילום

צוות צילום מקצועי ומנוסה ילווה אתכם לאורך כל הבנייה, ויתעד את נקודות הציון החשובות ביותר בתהליך הבנייה בסרטון Time lapse המשלב ווידאו וצילום אווירי.

צילום קצר טווח

מערכת צילום Time lapse עבור פרויקטים קטנים או קצרי טווח, לתקופות זמן שנעות בין מספר ימים למספר חודשים.

צילום ארוך טווח

מערכת צילום Time lapse מתקדמת לפרויקטים גדולים וארוכי טווח. המערכת שלנו היא מהמתקדמות ביותר בישראל ומאפשרת לכם לתעד את הפרויקטים שלכם בצורה מדויקת ומלאה, גם אם הם נמשכים מספר חודשים או אפילו שנים.

תיעוד מדויק
 

צילום מקצועי

צילום פרויקטים בטכנולוגיית Time lapse ורחפן

השילוב של צילום וידאו מקצועי ודינמי עם צילום סטטי של Time lapse יכול להביא לתוצאות מרהיבות, מכיוון שהוא מאפשר לצלם רגעים מרתקים בצורה יצירתית ומשפיעה. הצלם שולט בהגדרות וקומפוזיציות, ועושה בחירות אסתטיות כדי לתעד את הרגעים בצורה ייחודית ומעניינת. מערכת הצילום של Time lapse מאפשרת לצלם את האירוע בצורה רציפה, ללא הפרעות, גם אם הוא ארוך או מורכב. לאחר מכן, בשלב העריכה, נעשה חיבור של שני הסרטונים יחד לכדי יצירה אחת מלאה וחווייתית.

GO-PRO! HERO
 

פתרון יעיל לטווחים קצרים

צילום Time lapse סולארי קצר טווח

מצלמת GOPRO HERO משודרגת מיועדת ומשמשת פתרון יעיל לצילומי Time lapse של פרויקט בנייה קצר טווח של עד מספר חודשים. היא מותקנת בתוך קופסת מיגון עמידה לכל תנאי מזג האוויר, ומחוברת למצבר שנטען מפאנל סולארי. המצלמה מסוגלת לצלם רצוף לאורך מספר חודשים באופן מתוזמן - ניתן לתכנת את המצלמה לצלם בכל יום באותן שעות באותה קונפיגורציה. 

מצלמת TIME LAPSE

לשימוש במערכת צילום Time lapse של GOPRO מספר יתרונות:

- רזולוציה של 4K - מאפשרת יצירת סרטוני Time lapse ברזולוציה גבוהה,
עם איכות תמונה טובה (באופן משמעותי יותר ממצלמת אבטחה סטנדרטית).
- אנרגיה סולארית - המצלמה אינה תלויה בתשתית חשמל מקומית, כך שהיא יכולה לפעול גם באתרי בנייה מרוחקים או בעלי גישה מוגבלת לתשתית חשמל.

- היא פשוטה להתקנה והפעלה.
- עמידה לכל תנאי מזג האוויר.

- עלות נמוכה.

מערכת הצילום Time lapse של GOPRO HERO המשודרגת אינה מתחברת לשרת והתמונות אינן זמינות בכל עת. כל הצילומים שהמערכת מצלמת נשמרים בכרטיס זיכרון של המצלמה. פעם בשבועיים, צוות החברה מגיע לאתר הבנייה כדי לפרוק את החומרים מכרטיס הזיכרון ושומר אותם על שרת מאובטח. עובדה זו אינה מהווה בעיה בפרויקטים קטנים או קצרי טווח, שאינם דורשים מעקב צמוד, ועלות הקמת מערכת זו נמוכה משמעותית ממערכת Time lapse לטווח ארוך.

שילוב אפשרויות בהתאם לצרכי הפרויקט

הבחירה במערכת צילום Time lapse מתאימה מתבססת על צרכי הלקוח. לכן, בנוסף לצילום Time lapse סטטי, אנו מציעים גם שילוב של מערכת צילום רובוטית שמאפשרת צילום Time lapse בתנועה ואפשרות של צילום אווירי באמצעות רחפן בפרויקטים המתאימים לכך.

תבלטו מעל לכולם
 

הבחירה הנכונה לטווח הארוך

צילום סולארי מתקדם DSLR FULL FRAME

אם אתם מחפשים דרך לתעד פרויקט בנייה ארוך טווח בצורה מדויקת ומרשימה, המערכת המתקדמת שלנו לצילום Time lapse לפרויקטים ארוכי טווח היא הפתרון האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו מצוידת במצלמת DSLR FULL FRAME מתקדמת, שיכולה לצלם תמונות ברזולוציה גבוהה בפורמט RAW + JPG. המערכת שלנו בנויה לעבוד 24/7 ללא תלות ברשת חשמל מקומית או תקשורת קווית. התמונות נשלחות ישירות לשרת שלנו דרך רשת סלולרית 4G או WIFI, כך שתוכלו לצפות בהן בזמן אמת. בזכות טכנולוגיית הצילום המתקדמת שלנו, אנחנו מסוגלים לייצר סרטוני Time lapse באיכות קולנועית. המערכת שלנו כוללת גם ממשק צפייה ומעקב בזמן אמת, דרכו קיימת גישה לחומרי המקור של המצלמה לאורך כל תהליך הבנייה, כך שתוכלו לעקוב אחר התקדמות הפרויקט שלכם בכל עת. המערכת שלנו מומלצת עבור תהליכי בנייה שנמשכים לתקופה של שנה ומעלה.

היתרונות הבולטים במערכת שלנו:

- מצלמת DSLR FULL FRAME עם עדשת פריים מקצועיות -

המצליחה להתמודד גם עם תנאי תאורה קשים, הודות לגודל החיישן הגדול שלה.

- מהירות צילום עד תמונה אחת בדקה באופן רציף בפורמט RAW + JPG.

- תמונות נשמרות גם בכונן המקומי של המערכת וגם בשרת שלנו בזמן אמת - בזכות גיבוי מקומי + ענן.

- המערכת מחוברת למצבר שנטען מפאנל סולארי - כך שהיא אינה תלויה בתשתית חשמל מקומית. במידה ואין פאנל סולארי ויש הפסקת חשמל, המצלמה חוזרת לצלם באופן אוטומטי כאשר חוזר החשמל.

תיאור המערכת

- המערכת מחוברת לשרת דרך מודם אלחוטי בתשדורת 4G או WIFI.

- המצלמה נמצאת בתוך קופסת מיגון חזקה עם בקרת אקלים - עמידה לכל תנאי מזג האוויר (תקן IP66).

- ממשק צפייה רספונסיבי המאפשר לצפות ולשתף בקצב הבנייה בזמן אמת דרך מחשב או טלפון חכם ולהציג באתר החברה את ממשק הצפייה של המערכת עבור הלקוחות שלכם.

ממשק הצפייה הרספונסיבי

ממשק צפייה

אחד היתרונות יוצאי הדופן של המערכת הוא היכולת לצפות בכל הצילומים שהמצלמה מצלמת בזמן אמת, באמצעות ממשק רספונסיבי המותאם לשימוש במחשב או בטלפון החכם. הממשק מאפשר לכם לצפות בצילומים בכל רגע נתון, ולשתף אותם עם אחרים, כגון לקוחות פוטנציאליים או שותפים. 

 

בנוסף, הממשק מייצר מדי יום סרטון Time lapse של התקדמות הבנייה באותו יום ואתם יכולים להוריד סרטונים אלה למעקב אחר תהליך הבנייה או לשימוש שיווקי.

לוגו

הזניקו את החברה שלכם קדימה

עם צילום יוצא דופן וטכניקות ייחודיות

bottom of page